X
تبلیغات
زولا

کارت مغناطیسی مگنت magnetic pvc card

مرکز کارت مغناطیسی مگنت پی وی سی pvc magnetic ,چاپ کارت مغناطیسی , چاپ کارت مگنت مغناطیسی , چاپ افست کارت مغناطیسی , کارت مغناطیسی PVC ,کارت بانکی مغناطیسی , چاپگر کارت مغناطیسی , چاپخانه کارت مغناطیسی , کارت هدیه مفناطیسی , مغناطیسی کارت جنس PVC

چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی

چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  کارت پرسنلی pvc  کارت چاپ کارت پرسنلی  pvc

چاپ کارت پرسنلی pvc ( کارت چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  ) با تیراژ بالا همانند کارت دانشجوئی، کارت همایشها و … که تعداد آنها بیشتر ا ز چاپ کارت مغناطیسی باشد میتوان از چاپ افست استفاده کردکه به دو صورت تک کارت چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی   و شیت میتواند چاپ شود که هر کدام مزایای خاص خود را دارا میباشند.

ها و موسساتی که باشگاه چاپ کارت پرسنلی   مشتریان بر پایه کارتهای تماسی ( مغناطیسی ) دارند .

چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  

جنس این کارت مانند کارتهای عابر بانک پلاستیکی و قابل انعطاف می باشد

بدلیل روکش دار بودن سطح چاپ با چاپ مغناطیسی پرسنلی  بالا و کیفیتی فوق العاده می با شد.

چاپ مغناطیسی پرسنلی  پی وی سی ۷۶۰ میکرونی در ۳ نوع طلایی – نقره ای و سفید قابل چاپ است و نوع طلایی و چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  ای آن جلوه ای درخشان و متالایز دارد.

کارت پرسنلی به سبب لزوم تشخیص هویت و پیشگیری از جعل کارت مغناطیسی چاپ کارت پرسنلی  ویژه ای دارد و در پاره ای مواقع از برخی اصول چاپ پیروی می کند. چاپ در مراکز غیرمجاز و غیرمتخصص ممکن است سبب جعل کارت شود.

مرکز کارتهای شناسایی پی وی سی 

 صدور کارت چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  با رسمیت بالا در چاپخانه های مخصوص استفاده آنها را امن تر می کند. در این مورد چاپخانه، امین سازمان و یا شرکت مشتری خود شناخته می شود. کارت های  pvc بهترین کارت های پرسنلی محسوب می شوند

  

اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد شده به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا میباشد، مدیران مجموعه های مختلف برای تفکیک قسمت های سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود، نیاز به چاپ کارت چاپ کارت مغناطیسی برای کارمندان و چاپ کارت مغناطیسی خود و حتی کارت مهمان برای ارباب رجوعان دارند.


چاپگر کارتهای مغناطیسی مگنت با قابلیت چاپ تک رنگ با مخصوص شخصی سازی کارتهای مگنت با سرعت چاپ کارت مغناطیسی پرسنل عدد کارت در ساعت گزینه مناسبی برای چاپ کارت مغناطیس پرسنلی  های متغیر می باشد .

تولید و واردات انواع کارت RFID و مگنت HICO .

چاپ کارتهای پرسنلی بر روی کارتهای هوشمند 

پرینتر چاپ کارت مغناطیسی همراه شخصی سازی فیزیکی .

چاپ چاپ مغناطیسی پرسنلی  شناسایی با طراحی امنیتی برای کنترل ورودی و خروجی موسسات .

پخش مواد چاپ مغناطیسی پرسنلی  پرینترهای چاپ کارت پی وی سی :

ریبون پرینتر چاپ کارت پرسنلی  رنگی EVOLIS

ریبون چاپگر کارت فارگو مدل FARGO چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  

مواد مصرفی پرینتر صدور کارت هایتی HITI کارت پرسنلی  .

خدمات چاپ چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی تکی :

و برای چاپ تعداد کمتر کارت پرسنلی از چاپ دیجیتال استفاده میشود، در این روش حداقل تیراژ 1 عدد میباشد و به دو صورت چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام میشود

چاپ کارت پی وی سی بصورت چهار رنگ و ۲ رو می باشد

امکان چاپ کارت پی وی سی با درج هرگونه اطلاعات متغیر و پوشش امنیتی چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  فراهم می باشد.بدلیل اینکه چاپ این نوع از کارتها در تیراژ محدود و زیر هزار عدد فراهم شده هزینه های تهیه این 45345 کارت برای شما بسیار کاهش یافته است .ضمن اینکه دیگر منتظر زمان ۲ تا ۳ هفته ای سفارشات هزار عددی نخواهید ماند و در ۱ روز سفارشتان چاپ خواهد شد.

کارت های شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا چاپ کارت مغناطیسی پرسنلی  45 حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان میشود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند.

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 24 مرداد 1396 ساعت 16:49 | نویسنده: رضا مضفریان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.